Merry Christmas and Happy New Year!

PF 2014

Aktuality

 
3.8.2018
Takto píše šéfredaktor magazínu Logistika z nakladatelství Economia a.s., Radek Novotný o našem novém produktu OMT 1010....

O společnosti

Společnost ORBIT MERRET, spol. s r. o., je ryze česká firma, která se více než 20 let zabývá vývojem, výrobou a prodejem digitálních panelových měřících přístrojů, převodníků signálu, bargrafů, velkoplošných displejů a unikátního PLC systému. K jejímu vzniku došlo sloučením společností ORBIT CONTROLS, spol. s r. o., a MERRET, s r. o.

Jsme personálně mladá a dynamická společnost opírající se o tým vývojářů, představující 1/5 z celkového počtu zaměstnanců, a o výrobní úsek, v němž pracují zkušení technici. Hlavní výrobní procesy, jako osazování součástkami, kompletace, zahořování a testování, se odehrávají přímo ve firmě, což nám umožňuje díky kontinuální kontrole jednotlivých kroků udržovat vysoký standard kvality. Díky velikosti a nezávislosti firmy jsme schopni pružně reagovat na potřeby zákazníků, kterým nasloucháme a kterými se necháváme inspirovat.

S našimi výrobky se můžete setkat v různých odvětvích průmyslové automatizace. Jsme rovněž úspěšnými exportéry. Naší srdeční záležitostí je jaderná energetika, pro kterou jsou naše přístroje příslušně certifikovány. Dnes jsou nasazeny v jaderných elektrárnách a zařízeních již v pěti zemích světa. Pro doplnění námi nabízeného sortimentu zastupujeme několik výrobců snímačů polohy a průtoku.