Merry Christmas and Happy New Year!

PF 2014

Aktuality

 
3.8.2018
Takto píše šéfredaktor magazínu Logistika z nakladatelství Economia a.s., Radek Novotný o našem novém produktu OMT 1010....

OMT 1010 On-line dohled a sledování stavu zásilek

Trendy v logistice, jako jsou zrychlování přepravy, zpřesňování doručení, vývoj přepravních aplikací, postupná automatizace skladovacích procesů a hlavně zvyšující se nároky na sledování pohybu zásilek, vedly vývojový team Orbit Merret k přípravě nového produktu, kterým je OMT 1010.

Jedná se o zařízení pro monitorování a pořizování záznamu dat během přepravy zboží, při jízdních zkouškách nebo při testování manipulačních jednotek.

Pomocí přehledné webové aplikace poskytuje toto zařízení detailní přehled o Vaší zásilce.

Jsme připraveni toto zařízení programovat podle Vašich individuálních potřeb resp. podle druhu přepravovaného zboží.

Co dokážeme již dnes monitorovat u Vašich zásilek: poloha, kurz, rychlost, nadmořská výška, teplota, vlhkost, rosný bod, tlak vzduchu, intenzita a barva osvětlení, sluneční svit, náklon, přetížení, magnetické pole, množství CO a dalších plynů.

Bezproblémový přenos dat s nadřazeným systémem zajišťuje globální čtyřpásmový GSM/GPRS modul. Pokud je jednotka mimo dosah signálu, jsou naměřená data ukládána do interní paměti. K jejich odeslání dojde v okamžiku opětovné dostupnosti signálu. V případě potřeby nepřerušeného dohledu můžeme nabídnout jednotku s připojením přes satelitní síť Iridium.

Kapacita akumulátoru zajišťuje spolehlivý provoz až 3 měsíce. Akumulátor lze snadno dobít pouhým připojením jednotky k USB portu vašeho PC.

Další technické detaily o tomto novém produktu naleznete zde.